Чесна вартість гаражних воріт в Україні.
Оставте заявку
на расчет стоимости
Или позвоните нам:

Вартість гаражних воріт

Наша компанія пропонує оптимальні рішення для облаштування приміщення під зберігання автомобілю. На гаражні ворота ціна залежить від різних об’єктивних факторів, з якими ми пропонуємо розібратись. Кожен критерій заслуговує на прискіпливу увагу.

Вартість гаражних воріт залежить від таких факторів:

 • Спосіб відкривання. Від цього критерію залежить те, наскільки вам буде зручно. Ми пропонуємо моделі з горизонтальним чи вертикальним відкриванням. Підйомні секційні ворота вважаємо найзручнішим варіантом для облаштування гаража. Вони зберігають вільний простір у приміщенні та гарантують захист від вологи або холоду. Модель обладнана ущільнювачами по периметру.
 • Розмір та маса полотна. Від цього критерію першочергово залежить те, якою буде на Секційні ворота ціна. У вартість продукту ми включаємо витрати на матеріали та оплату праці наших робітників.
 • Спосіб управління. Продукти R-Premium передбачають механічний або автоматичний контроль над ситуацією. Електропривод захищений від електромагнітних перешкод та інших негативних факторів.
 • Дизайн. Ми пропонуємо продукти з індивідуальним чи стандартним оформленням. Дизайн полотна не впливає на функціональність та витривалість готового продукту. На гаражні ворота ціна росте, якщо ви замовляєте персональний проект або пропонуєте власні ескізи аплікації з нержавіючої сталі.
 • Аксесуари. Для наших продуктів можна замовити хвіртки, вікна, прозорі секції, вентиляційні решітки та інші елементи. Вони роблять гаражні ворота більш дорогими та функціональними. Для об’єктів біля води ми пропонуємо спеціальний антикорозійний пакет фурнітури.

Щоб дізнатись, яка на гаражні ворота ціна за вашим власним проектом, залиште запит телефоном чи онлайн. Наші менеджери розрахують вартість та дадуть вам аргументовану відповідь.

Переваги воріт R-Premium

У нас автоматизована виробнича лінія, великий асортимент аксесуарів та широкі можливості для реалізації будь-яких проектів. Але навіть стандартні гаражні ворота відрізняються довготривалою та надійною роботою. Секрет цього явища полягає у прискіпливому інноваційному контролі якості. Кожен продукт відповідає нормам ЄС.

Переваги воріт R-Premium:

 • Литовська якість. На гаражні ворота ціна невисока, бо ми створюємо їх в Україні. Кожен продукт відповідає європейським критеріям якості та нагадує продукцію Рітерна, яку виготовляють у Литві.
 • Ефектний вигляд. Коли гаражні ворота закриті, полотно здається цілісним та гармонійним. Ми пропонуємо замовити панелі фактури «штукатурка», «гладка поверхня» чи «дерево».
 • Два види порогів. Щоб ви вільно проходили в гараж, ми пропонуємо встановити хвіртку. У неї може бути низький чи високий поріг.
 • Захист від корозії. Ми використовуємо оцинковану сталь для виробництва кріплень, панелей та направляючих. Цей матеріал стійкий до корозії.
 • Можлива автоматизація. Електропривод дозволяє автомобілю заїхати всередину у будь-яку погоду навіть вночі. Виходити з салону автомобіля для відкривання в’їзду не потрібно.

На гаражні ворота ціна залежить від розміру, наявності чи відсутності автоматизації та інших чинників. Дізнатись актуальну вартість продукту, який вас зацікавив, можете у менеджера R-Premium зручним способом.

Чому R-Premium?

Декому здається, що продукт преміум-якості має обмежене коло потенційних покупців. Ми намагаємось зробити так, щоб якісні гаражні ворота були доступні кожному. Для цього ми пропонуємо купити конструкції зі стандартним оформленням та проводимо акції. На гаражні ворота ціна може знизитись.

Чому R-Premium?

 • привеземо ворота куди скажете;
 • виготовимо конструкцію за 3-14 днів;
 • запропонуємо персональний дизайн;
 • чесно розрахуємо вартість воріт;
 • використаємо якісну фурнітуру;
 • запропонуємо 200 варіантів фарби;
 • виконаємо сервісне обслуговування за потребою.

Отримайте безкоштовну консультацію та швидкий розрахунок вартості. У нас є найкращий варіант для вас. Дозвольте собі в цьому переконатись. Не відкладайте вигідну покупку до найкращих часів.

Ворота в шоу-румі

Вас цікавлять наші продукти, але боїтесь, що на гаражні ворота ціна буде надто високою? Приходьте в шоу-рум компанії R-Premium, щоб дізнатись, з чого складається вартість та на чому можна економити без втрати якості.

Наші менеджери надають безкоштовні консультації за запитом. Допомагають зробити правильний вибір. Надають всю необхідну інформацію про варіанти оформлення та умови подальшої експлуатації.

Чекаємо на вас у виставковому залі Салон ворот по вул. Паїсія Кайсарова, 7. Щоб дізнатись умови доставки зі столиці в інше місто України зателефонуйте менеджерам компанії. Наші представники відповідають на звернення клієнтів з понеділка по п’ятницю до 18:00.

Вас могут так же заинтересовать наши другие фирменные продукты. Воротные системы Секционные ворота, Гаражные ворота, Промышленные ворота, Откатные ворота, Распашные ворота. Элитные входные двери R-Premium - Премиум двери. Фирменные модульные здания для вашего бизнеса Модульные здания

Вас могут так же заинтересовать наши другие фирменные продукты. Воротные системы Секционные ворота, Гаражные ворота, Откатные ворота, Распашные ворота. Элитные входные двери R-Premium - Премиум двери, Автоматические двери. Надежная автоматика для ворот - Автоматика для гаражных ворот, Автоматика для распашных ворот, Автоматика для откатных ворот. Фирменные модульные здания для вашего бизнеса Модульные здания

Как к нам проехать

Киев
Звоните нам в любое время с Пн-Пт:

Адрес: 03022, г. Киев, ул.Кайсарова, 7

Закажите расчет ваших ворот

И наши менеджеры сделают для Вас точный расчет цены