Недорогі автоматичні ворота для вашого приватного гаража.
Оставте заявку
на расчет стоимости
Или позвоните нам:

ВАРТІСТЬ АВТОМАТИЧНИХ ГАРАЖНИХ ВОРІТ

У комфорту й безпеки є ціна та ім’я. Звертайтесь до компанії R-Premium та гарантуйте автомобілю потрібні умови зберігання. На автоматичні гаражні ворота ціна складається з декількох компонентів: матеріали для виготовлення конструкції, фурнітура, додаткові аксесуари та вартість електроприводу.

Стандартні комплекти коштують дешевше, ніж продукти з модифікаціями. За необхідності ми використовуємо «антикорозійний пакет» фурнітури, замовляємо безпровідні фотоелементи та брелки управління, пропонуємо різні варіанти дизайну.

Автоматика гарантує дистанційний контроль над відкриванням та закриванням в’їзду. Оберіть потрібну команду, затисніть кнопку на пульті ДУ та насолоджуйтесь тим, як плавно та акуратно привід виконує роботу за вас. Відкривання гаражних воріт займає від 9 до 12 секунд. Робота з ривками та неприємними звуками неможлива. Ми пропонуємо приводи автоматики, які ідеально узгоджені з гаражними воротами R-Premium.

Секції

Для виробництва ми використовуємо спеціальний тришаровий матеріал, що має спінений поліуретан всередині та оцинковану сталь зовні. Готове полотно покрите антикорозійною порошковою фарбою для додаткового захисту від впливу атмосферних опадів та агресивної хімії. Висока щільність поліуретану та відсутність прогалин між шарами гарантує теплозахист та жорсткість конструкції. Полотно гаражних воріт складається з певного набору подібних секцій. Між ними немає щілин для утворення «мостика холоду».

Ще один варіант заповнення полотна гаражних воріт – панорамні секції. Рама з алюмінію та витривалий пластиковий склопакет забезпечують умови для проникнення сонячного світла в приміщення. Внаслідок використання панорамних секцій ворота можуть виконувати функцію вітрини. Обирайте цей варіант, якщо ви перетворили приватний гараж у майстерню чи цех. Панелі зі склопакетами не створюють умов для втрат тепла.

Різновиди панорамних секцій:

 • прозорі;
 • тоновані;
 • матові.

Вони відрізняються зовнішнім виглядом, а не технічними характеристиками. Ми пропонуємо декоративні переплети (розкладки) чи окремі пластикові склопакети. Не треба нікуди їхати, що дізнатись, яка на гаражні ворота ціна. Для отримання детальної інформації про виробничі можливості R-Premium та вартість стандартних продуктів зверніться до менеджера компанії за телефоном +38 (067) 696-01-01 чи залиште контакти для зворотного дзвінка.

Декор

На автоматичні гаражні ворота ціна залежить від зовнішнього вигляду майбутнього проекту. Стандартний продукт виготовлений з тришарових панелей типу «полоса» коричневого чи білого кольору. Ми виготовляємо «глухі» ворота та використовуємо віконця. Пропонуємо стильне однотонне полотно чи використовуємо аплікації. Виготовляємо гаражні ворота з хвірткою або без неї.

Варіанти аплікацій для гаражних воріт:

 • нержавіюча сталь, яку можливо пофарбувати в потрібний колір за RAL;
 • стильна аплікація в комплекті з вікнами прямокутної, квадратної форми;
 • реалізація індивідуального ескізу клієнта – написи, малюнки й так далі.

Додатково ми пропонуємо ретро-накладки на полотно, фальш-панелі, великий вибір відтінків «під дерево» та інші варіанти декору. Надихайтесь готовими проектами з каталогу чи створюйте щось своє, щоб запитати у нашого менеджера, яка на Секційні ворота ціна ворота ціна та наважитись на кардинальні зміни.

Приходьте в шоу-рум

R-Premium допомагає автоматизувати ваші ворота та пропонує замінити всю систему. Наші продукти гарантують комфортне відкривання без зусиль. Автоматика та конструкція узгоджені між собою, тому збій при роботі неможливий. Вимкнули електроенергію? Відкрийте ворота вручну та не переживайте. Автоматика повернеться до штатного режиму роботи, коли постачання електроенергії відновиться.

Послуги компанії R-Premium:

 • безкоштовна консультація з питань автоматизації та заміни воріт;
 • розрахунок вартості реалізації вашого проекту;
 • виготовлення нових гаражних воріт за 3-14 робочих днів;
 • транспортування на об’єкт по Україні, якісний монтаж;
 • установка приводу, налаштування, технічна допомога;
 • демонтаж автоматики, заміна деталей, пофарбування;
 • підбір дверей та окремої хвіртки в одному стилі.

Для знайомства с гаражними воротами R-Premium та автоматизації установлених продуктів приходьте в шоу-рум київської компанії. Наш Салон ворот відкритий з понеділка по п’ятницю по вул. Паїсія Кайсарова, 7 в столиці. Скористайтесь інтерактивною картою, що обрати найкращий варіант маршруту.

На автоматичні гаражні ворота ціна залежить від складності дизайну та ваших побажань. Але це не привід відмовлятись від бажаного проекту. Запитайте у нашого менеджера про варіанти економії та акції.

Вас могут так же заинтересовать наши другие фирменные продукты. Воротные системы Секционные ворота, Гаражные ворота, Промышленные ворота, Откатные ворота, Распашные ворота. Элитные входные двери R-Premium - Премиум двери. Фирменные модульные здания для вашего бизнеса Модульные здания

Вас могут так же заинтересовать наши другие фирменные продукты. Воротные системы Секционные ворота, Гаражные ворота, Откатные ворота, Распашные ворота. Элитные входные двери R-Premium - Премиум двери, Автоматические двери. Надежная автоматика для ворот - Автоматика для гаражных ворот, Автоматика для распашных ворот, Автоматика для откатных ворот. Фирменные модульные здания для вашего бизнеса Модульные здания

Как к нам проехать

Киев
Звоните нам в любое время с Пн-Пт:

Адрес: 03022, г. Киев, ул.Кайсарова, 7

Закажите расчет ваших ворот

И наши менеджеры сделают для Вас точный расчет цены