• info@ryterna.com.ua
 • 050 696-01-01

Вартість гаражних воріт на Волині

Питання «скільки коштує?» супроводжує нас на кожному кроці. Іноді доводиться йти на компроміси та шукати продукцію, яка відповідає бюджету, а не уявленням про комфорт.

Ми аналізуємо результати за запитом «гаражні ворота ціна Волинь» та обираємо найкращий варіант. В 4 випадках з 5 ним стає продукція R-Premium.

Якщо бажаємо зекономити, обираємо гаражні ворота зі стандартним дизайном. Їх зовнішня поверхня покрита антикорозійною порошковою фарбою біло-сірого чи коричневого кольору. Оцинковані деталі гарантують відкривання без збоїв. Зсередини гаражні ворота пофарбовані в біло-сірий колір.

Якщо бюджет дозволяє змінити конструкцію, замовляємо хвіртку, обираємо місце розташування вікон чи встановлюємо вентиляційні решітки. Про комфортний доступ хатнього улюбленця турбуються лази для котів. R-Premium пропонує широкий асортимент додаткових аксесуарів, щоб готові ворота відповідали конкретним потребам. Якщо є питання до якості продукції чи виникає необхідність в замовленні персонального проекту, звертаємось до менеджера та обговорюємо деталі телефоном або онлайн.

Критерії формування вартості

З R-Premium ми платимо за особистий комфорт, а не послуги посередників. Компанія пропонує замовити гаражні ворота однієї з трьох конфігурацій: секційні, орні та відкатні. Кожен продукт працює 25 000 циклів перед першим технічним оглядом.

Кінцева вартість гаражних воріт – це показник, який залежить від кількох критеріїв. На нього впливають:

 • базові характеристики – ширина, висота та вага полотна;
 • тип управлення – вручну чи за допомогою приводу автоматики;
 • зашивка полотна – профнастил, сєндвіч-панелі Рітерна, прозорі секції;
 • дизайнерське оформлення – аплікація, фарбування, вікна;
 • тип фурнітури – стандартний чи «антикорозійний пакет»;
 • наявність та кількість можливих додаткових опцій.

Залишаємо менеджеру електронний лист з поміткою «Секційні ворота ціна», щоб отримати розрахунок вартості готового продукту з доставкою та установкою. Компанія виготовить для нас потрібну модель за 3-14 днів. Менеджер назве терміни та умови доставки за адресом. В шоу-румі компанії нам запропонують великий асортимент приводів автоматики від європейських виробників – CAME, Ryterna, NICE, FAAC та SOMMER.

Комплект секційних воріт

Ми можемо зекономити вільний простір та обрати конструкцію, яка відкривається вертикально. Секційні ворота гарантують нам теплозахист і герметичність гаражу. Для їх виготовлення виробник зазвичай використовує оцинковані деталі та тришарові сендвіч-панелі. Щоб отримати відповідь на запит «гаражні ворота ціна Волинь» нам достатньо вказати розміри отвору у відповідній формі на сайті.

R-Premium пропонує готовий до монтажу комплект секційних воріт, який включає такі компоненти:

 • сендвіч-панелі для зашивки полотна;
 • оцинковані центральні та бокові петлі;
 • верхні, нижні кронштейни;
 • фальшпанель з ущільнювачем;
 • кронштейни, які регулюються.
Купить откатные ворота Ритерна в Киеве

За безпечну експлуатацію відповідають подвійні троси та пружини. Полотно не впаде та не перекоситься. Ми можемо не переживати про особисту безпеку. Є три моделі секційних воріт на вибір: R40, TL, SSD. Вони відрізняються системами балансування та способом відкривання. R40 – це секційні ворота з пружинами розтягнення. Модель TL – це промислове рішення для побутового гаражу. Обидва варіанти передбачають вертикальне відкривання. Модель SSD – це вдале поєднання секційних та відкатних воріт. Вона не має системи балансування та передбачає горизонтальне відкривання (убік).

Ворота в шоу-румі

Нам випав унікальний шанс познайомитись з усім багатством варіантів облаштування приватного гаража. Побачити орні, відкатні та секційні ворота в одному місці дозволяє шоу-рум компанії R-Premium. Компанія відкрила його для клієнтів, яким зручно їхати в Київ з Волинської області для вибору найкращого варіанту облаштування побутового гаража. Завод ворот працює по вул. Паїсія Кайсарова, 7.

Щоб дізнатись попередню інформацію про вартість конструкції, залишаємо менеджеру компанії листа з запитом «гаражні ворота ціна Волинь». У відповідь отримуємо електронний каталог продукції та детальний розрахунок по індивідуальному розміру. Виробник пропонує нам великий вибір стандартних моделей. Максимальний розмір воріт R40 – 3000 x 2370 мм.

Як замовити гаражні ворота з доставкою у Волинську область?

 • зателефонувати менеджеру компанії, оформити заявку на замір;
 • дізнатись розміри отвору, обрати тип конструкції;
 • дочекатись, поки R-Premium виготовить потрібну модель;
 • зустріти майстрів компанії у вказаний час;
 • перевірити працездатність воріт та почати використання гаражу.
Купить откатные ворота Ритерна в Киеве

R-Premium пропонує нам найкращі товари з доставкою за доступною ціною.

Вас могут так же заинтересовать наши другие фирменные продукты. Воротные системы Секционные ворота, Гаражные ворота, Промышленные ворота, Откатные ворота, Распашные ворота. Элитные входные двери R-Premium - Премиум двери. Фирменные модульные здания для вашего бизнеса Модульные здания