Облаштовуємо побутовий гараж у Волині за доступною ціною.
Оставте заявку
на расчет стоимости
Или позвоните нам:

Вартість гаражних воріт на Волині

Питання «скільки коштує?» супроводжує нас на кожному кроці. Іноді доводиться йти на компроміси та шукати продукцію, яка відповідає бюджету, а не уявленням про комфорт.

Ми аналізуємо результати за запитом «гаражні ворота ціна Волинь» та обираємо найкращий варіант. В 4 випадках з 5 ним стає продукція R-Premium.

Якщо бажаємо зекономити, обираємо гаражні ворота зі стандартним дизайном. Їх зовнішня поверхня покрита антикорозійною порошковою фарбою біло-сірого чи коричневого кольору. Оцинковані деталі гарантують відкривання без збоїв. Зсередини гаражні ворота пофарбовані в біло-сірий колір.

Якщо бюджет дозволяє змінити конструкцію, замовляємо хвіртку, обираємо місце розташування вікон чи встановлюємо вентиляційні решітки. Про комфортний доступ хатнього улюбленця турбуються лази для котів. R-Premium пропонує широкий асортимент додаткових аксесуарів, щоб готові ворота відповідали конкретним потребам. Якщо є питання до якості продукції чи виникає необхідність в замовленні персонального проекту, звертаємось до менеджера та обговорюємо деталі телефоном або онлайн.

Критерії формування вартості

З R-Premium ми платимо за особистий комфорт, а не послуги посередників. Компанія пропонує замовити гаражні ворота однієї з трьох конфігурацій: секційні, орні та відкатні. Кожен продукт працює 25 000 циклів перед першим технічним оглядом.

Кінцева вартість гаражних воріт – це показник, який залежить від кількох критеріїв. На нього впливають:

 • базові характеристики – ширина, висота та вага полотна;
 • тип управлення – вручну чи за допомогою приводу автоматики;
 • зашивка полотна – профнастил, сєндвіч-панелі Рітерна, прозорі секції;
 • дизайнерське оформлення – аплікація, фарбування, вікна;
 • тип фурнітури – стандартний чи «антикорозійний пакет»;
 • наявність та кількість можливих додаткових опцій.

Залишаємо менеджеру електронний лист з поміткою «Секційні ворота ціна», щоб отримати розрахунок вартості готового продукту з доставкою та установкою. Компанія виготовить для нас потрібну модель за 3-14 днів. Менеджер назве терміни та умови доставки за адресом. В шоу-румі компанії нам запропонують великий асортимент приводів автоматики від європейських виробників – CAME, Ryterna, NICE, FAAC та SOMMER.

Комплект секційних воріт

Ми можемо зекономити вільний простір та обрати конструкцію, яка відкривається вертикально. Секційні ворота гарантують нам теплозахист і герметичність гаражу. Для їх виготовлення виробник зазвичай використовує оцинковані деталі та тришарові сендвіч-панелі. Щоб отримати відповідь на запит «гаражні ворота ціна Волинь» нам достатньо вказати розміри отвору у відповідній формі на сайті.

R-Premium пропонує готовий до монтажу комплект секційних воріт, який включає такі компоненти:

 • сендвіч-панелі для зашивки полотна;
 • оцинковані центральні та бокові петлі;
 • верхні, нижні кронштейни;
 • фальшпанель з ущільнювачем;
 • кронштейни, які регулюються.

За безпечну експлуатацію відповідають подвійні троси та пружини. Полотно не впаде та не перекоситься. Ми можемо не переживати про особисту безпеку. Є три моделі секційних воріт на вибір: R40, TL, SSD. Вони відрізняються системами балансування та способом відкривання. R40 – це секційні ворота з пружинами розтягнення. Модель TL – це промислове рішення для побутового гаражу. Обидва варіанти передбачають вертикальне відкривання. Модель SSD – це вдале поєднання секційних та відкатних воріт. Вона не має системи балансування та передбачає горизонтальне відкривання (убік).

Ворота в шоу-румі

Нам випав унікальний шанс познайомитись з усім багатством варіантів облаштування приватного гаража. Побачити орні, відкатні та секційні ворота в одному місці дозволяє шоу-рум компанії R-Premium. Компанія відкрила його для клієнтів, яким зручно їхати в Київ з Волинської області для вибору найкращого варіанту облаштування побутового гаража. Завод ворот працює по вул. Паїсія Кайсарова, 7.

Щоб дізнатись попередню інформацію про вартість конструкції, залишаємо менеджеру компанії листа з запитом «гаражні ворота ціна Волинь». У відповідь отримуємо електронний каталог продукції та детальний розрахунок по індивідуальному розміру. Виробник пропонує нам великий вибір стандартних моделей. Максимальний розмір воріт R40 – 3000 x 2370 мм.

Як замовити гаражні ворота з доставкою у Волинську область?

 • зателефонувати менеджеру компанії, оформити заявку на замір;
 • дізнатись розміри отвору, обрати тип конструкції;
 • дочекатись, поки R-Premium виготовить потрібну модель;
 • зустріти майстрів компанії у вказаний час;
 • перевірити працездатність воріт та почати використання гаражу.

R-Premium пропонує нам найкращі товари з доставкою за доступною ціною.

Вас могут так же заинтересовать наши другие фирменные продукты. Воротные системы Секционные ворота, Гаражные ворота, Промышленные ворота, Откатные ворота, Распашные ворота. Элитные входные двери R-Premium - Премиум двери. Фирменные модульные здания для вашего бизнеса Модульные здания

Вас могут так же заинтересовать наши другие фирменные продукты. Воротные системы Секционные ворота, Гаражные ворота, Откатные ворота, Распашные ворота. Элитные входные двери R-Premium - Премиум двери, Автоматические двери. Надежная автоматика для ворот - Автоматика для гаражных ворот, Автоматика для распашных ворот, Автоматика для откатных ворот. Фирменные модульные здания для вашего бизнеса Модульные здания

Как к нам проехать

Киев
Звоните нам в любое время с Пн-Пт:

Адрес: 03022, г. Киев, ул.Кайсарова, 7

Закажите расчет ваших ворот

И наши менеджеры сделают для Вас точный расчет цены