Елітні гаражні ворота від виробника - компанії R-Premium
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ
НА РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

Гаражні ворота від виробника

Кожен дбайливий автомобіліст хоче забезпечити комфортні умови зберігання свого транспортного засобу. Протяги і холод у гаражі цьому не сприяють.

Щоб раз і назавжди забути про ці негативні фактори, іноді достатньо замінити старі ворота на нову секційну систему. Вона економить вільне місце перед прорізом і забезпечує оптимальну герметичність приміщення.

Споживачі можуть звернутися до посередників або замовити гаражні ворота від виробника. Переваги другого варіанта очевидні - індивідуальне виготовлення, точне врахування всіх побажань клієнта, широкий асортимент варіантів оформлення.

Для компанії R-Premium немає нічого неможливого! Хочете відкривати свої гаражні ворота від виробника одним натисканням кнопки? Ми допоможемо підібрати потужний і функціональний привід. Мрієте про щось особливе? Ми пропонуємо 200 варіантів фарбування за шкалою RAL, а також можливість установити прозорі вставки, віконця та лази для домашніх улюбленців. Про комфортний доступ пішохода подбає вбудована хвіртка або окремі гаражні двері. Любите експерименти? Наші 3D панелі створюють ефект об'ємної фактури, а стильні аплікації перетворюють будь-яке полотно на витвір мистецтва.

Комплект гаражнихворіт

Пропонуючи гаражні ворота від виробника, ми маємо на увазі полотно, напрямні та всі комплектуючі, які необхідні для монтажу конструкції.

Склад комплекту:

 • центральні та бічні петлі;
 • верхній і нижній кронштейни;
 • фальш-панель для притолоки;
 • кронштейни для монтажу напрямних.

Уся конструкція захищена від падіння полотна й обриву тросів. Ущільнювачі по всьому периметру гарантують гідний теплозахист.

Для виготовлення полотна Секційні ворота використовують сендвіч-панелі товщиною 40 мм. Вони не пропускають протяг і вологу в приміщення. Встановлення секційної системи дасть вам змогу забути про "місток холоду". Ваш транспортний засіб перебуватиме в теплі та комфорті.

За бажанням клієнтів, гаражні ворота від виробника передбачають:

 • вбудовану хвіртку;
 • привід автоматики;
 • прозорі вставки;
 • декоративні віконця;
 • інші доповнення.

Ми надаємо кожному клієнту безмежні можливості для створення унікального продукту. Розробка індивідуального дизайн-проєкту, широкий асортимент кольорів і типів панелей, турбота про якість - це головні принципи нашої роботи. Ми самостійно заміряємо гаражний отвір, доставляємо замовлення на об'єкт, встановлюємо ворота та здійснюємо їхнє сервісне обслуговування. Додатково надаємо послугу післягарантійного ремонту.

Обслуговування гаражнихворіт від виробника

Прозорий розрахунок вартості дозволяє нам уберегти клієнтів від неприємних сюрпризів. Купуючи гаражні ворота від виробника, ви платите за надійну конструкцію і максимальний комфорт. Щоб подовжити задоволення від використання якісного продукту, ми радимо дотримуватися рекомендацій користувача та виконувати регулярний технічний огляд конструкції. Усі ці турботи R-Premium бере на себе.

Як продовжити ресурс роботи гаражних воріт від виробника?

 • змащувати петлі воріт силіконовим мастилом в аерозолі не рідше 1 разу на рік;
 • відмовитися від використання абразивних мийних засобів для очищення полотна від бруду;
 • зв'язатися з виробником у разі виявлення несправності гаражних воріт;
 • дбати про регулярне сервісне обслуговування гаражних воріт (1 раз на рік);
 • довірити ремонт конструкції та заміну функціональних частин фахівцям;
 • зберегти етикетку з технічними даними вашої моделі гаражних воріт;
 • закрити полотно під час проведення штукатурних і малярних робіт;
 • берегти гаражні ворота від контакту з кислотами, лугами та солями;
 • у разі потреби - використовувати тільки оригінальні запчастини.

Гаражні ворота від виробника мають заводську гарантію і сертифікат відповідності європейським вимогам безпеки. Але некоректна експлуатація здатна істотно скоротити ресурс їхньої роботи. Щоб цього не сталося, дотримуйтесь наших порад і не бійтеся звертатися по допомогу до фахівців, якщо щось іде не так.

Приходьтедо нас у гості

Наші гаражні ворота від виробника виглядають так, як ви хочете. Щоб побачити все багатство асортименту кольорів і фактур, відвідайте наш шоу-рум у Києві. Фахівці компанії розкажуть про особливості кожної моделі та допоможуть вибрати оптимальний варіант для вашого гаража. Чекаємо вас у Києві за адресою: вул. Паїсія Кайсарова, 7.

Клієнтам, які живуть у віддаленому населеному пункті та не мають достатньо часу для відвідування шоу-руму, ми пропонуємо зробити замовлення онлайн. Просто розкажіть про свої побажання нашому менеджеру!

Вас можуть так само зацікавити наші інші фірмові продукти. Воротні системи Секційні ворота, Гаражні ворота, Промислові ворота, Відкатні ворота, Розпашні ворота. Елітні вхідні двері R-Premium - Преміум двері, Автоматичні двері. Надійна автоматика для воріт - Автоматика для гаражних воріт, Автоматика для розпашних воріт, Автоматика для відкатних воріт. Фірмові модульні будівлі для вашого бізнесу Модульні будівлі - Модульні будівлі

Вас могут так же заинтересовать наши другие фирменные продукты. Воротные системы Секционные ворота, Гаражные ворота, Откатные ворота, Распашные ворота. Элитные входные двери R-Premium - Премиум двери, Автоматические двери. Надежная автоматика для ворот - Автоматика для гаражных ворот, Автоматика для распашных ворот, Автоматика для откатных ворот. Фирменные модульные здания для вашего бизнеса Модульные здания

ЯК ДО НАС ПРОЇХАТИ

Київ
Телефонуйте нам у будь-який час з Пн-Пт:

Адреса: 03022, м. Київ, вул.Кайсарова, 7

Закажите расчет ваших ворот

И наши менеджеры сделают для Вас точный расчет цены